Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Code for Green - zajęcia wyjazdowe

27 i 28 kwietnia uczniowie biorący udział w projekcie Code for Green brali udział w zajęciach na Politechnice Poznańskiej oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza. W pierwszy dzień uczniowie poznawali zagadnienia związane z ochroną środowiska, programowaniem i budowaniem robotów oraz miernictwem elektronicznym. Zakończenie zajęć odbyło się podczas ogniska na polu piknikowym przy Malcie. Kolejny dzień to poznawanie metody Design Thinking za pomocą której uczniowie rozwiązywali szereg problemów związanych z problemami środowiskowymi w miastach. 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap