Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Darmowe stypendium rozwojowe Marka Kamińskiego

logo Life PlanLife Plan to 8-miesięczny program rozwojowo-motywacyjny oparty o metodę Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Life Plan przeznaczony jest dla ambitnych nastolatków w wieku 14 - 17 lat, którzy w czasie jego trwania poznają metodę Biegun i nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im się realizować. Celem programu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów.

Fundamentem dla projektu Life Plan, 8 - miesięcznego rozwojowego programu stypendialnego, jest metoda Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Powstała ona na bazie doświadczeń z wypraw znanego polskiego polarnika i podróżnika. Program ten jest kontynuacją wsparcia młodych ludzi w podejmowaniu zmiany w ich życiu, tak, jak metoda Biegun wpłynęła na Jaśka Melę podczas wypraw na Bieguny w 2004 roku.

Celem Life Planu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów. Poprzez pracę z umysłem i ciałem, uczestnicy programu nauczą się systematyczności i wytrwałości. Po przejściu całego projektu dzieci będą wiedziały, jak osiągnąć swój "biegun".

W tegorocznej edycji pragniemy objąć wsparciem 100 uczestników w wieku 14 - 17 lat, którzy w czasie 8 miesięcy poznają metodę Biegun, nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im realizować cel. W czasie całego procesu sformułują swój cel i będę go realizować. W trakcie programu będą mieli szansę zbudować poczucie własnej wartości oraz postawę Zdobywcy. Uczestnicy wypracują nowe kompetencje, które realnie pozwolą im kształtować swoje życie i podejmować decyzje.

Uczestnicy Life Planu przejdą przez 8 modułów edukacyjnych w tym:

  1. warsztat integracyjny,
  2. dwutygodniowy Obóz Zdobywców Biegunów,
  3. wyprawę surviwalową,
  4. warsztat rozwojowy.

Pomiędzy poszczególnymi modułami, uczestnicy Life Planu odbędą 8 sesji indywidualnych z trenerami metody Biegun, podczas których będą wspólnie szukać rozwiązań dla pojawiających się w trakcie procesu trudności i wyzwań.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem programu Life Plan

Bożena Laskowska
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: +48 608 060 412

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap