Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Darmowe stypendium rozwojowe Marka Kamińskiego

logo Life PlanLife Plan to 8-miesięczny program rozwojowo-motywacyjny oparty o metodę Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Life Plan przeznaczony jest dla ambitnych nastolatków w wieku 14-17 lat, którzy w czasie jego trwania poznają metodę Biegun i nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im się realizować. Celem programu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów.

Life Plan powstał na bazie doświadczeń z wypraw znanego polskiego polarnika i podróżnika. Program ten jest kontynuacją wsparcia młodych ludzi w podejmowaniu zmiany w ich życiu, tak jak metoda Biegun wpłynęła na Jaśka Melę podczas wypraw na Bieguny w 2004 roku.

Uczestnicy Life Planu przejdą przez 8 modułów edukacyjnych w tym warsztat integracyjny, dwutygodniowy "Obóz Zdobywców Biegunów", wyprawę surviwalową i warsztat rozwojowy.

Pomiędzy poszczególnymi modułami, uczestnicy Life Planu odbędą 8 sesji indywidualnych z trenerami metody Biegun, podczas których będą wspólnie szukać rozwiązań dla pojawiających się w trakcie procesu trudności i wyzwań.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z koordynatorem programu Life Plan panią Bożeną Laskowską (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 608 060 412).

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap