Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Komunikat

zsp boxDyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych informuje, że od 29 kwietnia 2019 roku wszystkie zajęcia lekcyjne odbywać się będą zgodnie z planem. Dni: 2 maja, 6 maja, 7 maja i 8 maja są wolne od zajęć dydaktycznych. Od 9 maja 2019 roku lekcje odbywać się będą już według nowego planu, który zostanie opublikowany na stronie internetowej.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap