Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Sukces ZSP na eliminacjach okręgowych

logo OITiW BlokBDnia 24 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Łączności odbyły się okręgowe eliminacje VI edycji Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok B. Zespół Szkół Politechnicznych reprezentowali uczniowie, którzy dnia 6 marca 2019 roku uzyskali najwyższą ilość punktów na eliminacjach szkolnych: Paweł Kapela z kl. I TI (technik informatyk), Klaudia Plucińska z kl. III TEK (technik ekonomista) oraz Aleksandra Cieślak z kl. III TEK (technik ekonomista).

Uczniowie drużynowo zdobyli pierwsze miejsce, Paweł Kapela i Klaudia Plucińska będą reprezentowali naszą szkołę oraz region Wielkopolska Północna na eliminacjach ogólnopolskich w dniach 31 maja - 2 czerwca 2019 roku w Koszalinie. Uczniowie otrzymali piękne dyplomy i wartościowe nagrody.

Dla przypomnienia nasi uczniowie od 2007 roku odnoszą nieprzerwanie ogromne sukcesy na tej olimpiadzie - razem 26 olimpijczyków, w tym 11 laureatów i 15 finalistów. Dzięki wielu sukcesom uczniów - w 2014 roku odbyły się w naszej szkole (pierwszy raz) ogólnopolski finał I Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - blok B, gościliśmy uczniów z całej Polski.

W 2017 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim uczennica Wiktoria Walkowiak (technik ekonomista) uzyskała najlepszy wynik i została zwyciężczynią olimpiady; dodatkowo razem z Karoliną Pankros i Mileną Szymkowiak (Czarnków) zdobyły drużynowo pierwsze miejsce i złoty puchar. Był to spektakularny sukces!

Trzymamy kciuki!

Agnieszka Pol
opiekun olimpiady

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap