Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe

dyplom kwalifikacje zawodoweInformujemy, że od dnia 15 kwietnia 2019 roku można odbierać dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe dla absolwentów, którzy zdali ostatnią kwalifikację w sesji styczeń-luty 2019 r. Odbiór dokumentów możliwy jest w sekretariacie szkoły - osobiście lub z upoważnieniem.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap