Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Komunikat

zsp boxRekolekcje Wielkopostne dla uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych odbywać się będą w dniach 15, 16 i 17 kwietnia 2019 roku. Każdego dnia spotkania rozpoczynać się będą o godz. 10.00 w Kościele pw. Św. Królowej Jadwigi przy ul. Ogrodowej.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap