Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Innowacji Technicznych w Poznaniu

wktir

9 kwietnia 2019 roku podczas eliminacji okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w Poznaniu nasi uczniowie zaprezentowali swoje prace. Pierwsza praca w kategorii "Pomoce dydaktyczne" wykonana przez Bartłomieja Szyszko z klasy III TE pod opieką pana Krzysztofa Chlebika to "Symulator regulatora dwustawnego".

Druga praca w kategorii "Usprawnienia softwarowo-techniczne" wykonana przez Bartosza Adamczyka i Pawła Dopierałę z klasy III TI pod opieką pana Grzegorza Ordana to "Autonomiczne urządzenie do mierzenia funkcji życiowych roślin i zestawiania ich z danymi tabelarycznymi - FLODA". Do etapu finałowego który odbędzie się w Warszawie zakwalifikowała się praca Bartosza Adamczyka i Pawła Dopierały, którzy zwyciężyli w swojej kategorii. Gratulujemy!

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap