Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Targi Pracy 2019

logo Targi Pracy 2019W czwartek 4 kwietnia 2019 roku odbyły się w Zespole Szkół Politechnicznych kolejne, już dwunaste Targi Pracy, skierowane do uczniów naszej szkoły. W tegorocznej edycji imprezy udział wzięli: Astat sp. z o.o., A+W Software Polska sp. z o.o., Benteler Automotive Poland sp. z o.o., Blum Polska sp. z o.o., Sitech sp. z o.o., Gonvarri Polska sp. o.o., Inalfa Roof Systems, Flex Films Europa sp. z o.o., Straż Pożarna oraz Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni.

Pracodawcy prezentowali uczniom naszej szkoły oferty pracy, rozmawiali z kandydatami o ich oczekiwaniach, umiejętnościach i warunkach zatrudnienia. Jak co roku impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych uczniów zarówno klas technikum jak i szkoły branżowej.

Na koniec Targów Pracy odbył się krótki panel dyskusyjny z wystawcami o ich spostrzeżeniach i wnioskach po spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Politechnicznych. Wszyscy zgodnie uznali, że jest to bardzo dobra inicjatywa i warto ją powtarzać. Padło też kilka nowych pomysłów na organizację przyszłorocznej edycji.

Wszystkim wystawcom serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Głowacka
doradca zawodowy

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap