Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Targi Pracy 2019

logo Targi Pracy 2019W czwartek 4 kwietnia 2019 roku odbyły się w Zespole Szkół Politechnicznych kolejne, już dwunaste Targi Pracy, skierowane do uczniów naszej szkoły. W tegorocznej edycji imprezy udział wzięli: Astat sp. z o.o., A+W Software Polska sp. z o.o., Benteler Automotive Poland sp. z o.o., Blum Polska sp. z o.o., Sitech sp. z o.o., Gonvarri Polska sp. o.o., Inalfa Roof Systems, Flex Films Europa sp. z o.o., Straż Pożarna oraz Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni.

Pracodawcy prezentowali uczniom naszej szkoły oferty pracy, rozmawiali z kandydatami o ich oczekiwaniach, umiejętnościach i warunkach zatrudnienia. Jak co roku impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych uczniów zarówno klas technikum jak i szkoły branżowej.

Na koniec Targów Pracy odbył się krótki panel dyskusyjny z wystawcami o ich spostrzeżeniach i wnioskach po spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Politechnicznych. Wszyscy zgodnie uznali, że jest to bardzo dobra inicjatywa i warto ją powtarzać. Padło też kilka nowych pomysłów na organizację przyszłorocznej edycji.

Wszystkim wystawcom serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Głowacka - doradca zawodowy

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap