Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Komunikat

zsp boxW związku z trwającym strajkiem nauczycieli informuję, że dla obecnych w szkole uczniów są organizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, które odbywać się będą w świetlicy szkolnej (stary budynek) oraz w salach 212 i 204. Informuję także, że wszystkie zajęcia w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej odbywają się zgodnie z planem lekcji. Rodziców i uczniów proszę o sprawdzanie aktualnych informacji na stronie internetowej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

Dyrektor
Zespołu Szkół Politechnicznych
Bogdan Nowak

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap