Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Komunikat

zsp boxW dniu 8 kwietnia 2019 roku najprawdopodobniej rozpocznie się strajk pracowników placówek oświatowych, w tym również ZSP. W związku z tym informuję, że w czasie akcji strajkowej wszyscy uczniowie szkoły, będą mieli zapewnioną opiekę w czasie zajęć lekcyjnych. Proszę jednak o śledzenie publikacji w e-dzienniku i na stronie internetowej szkoły, gdzie w razie konieczności będą zamieszczane aktualne informacje.

Dyrektor
Zespołu Szkół Politechnicznych
Bogdan Nowak

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap