Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wizyta gości z Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie

logo UT Dortmund2 kwietnia 2019 roku gościliśmy w naszej szkole panią Joannę Dolińska i pana Thilo Ketschau - przedstawicieli Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie oraz pana Malte Falkenstern - przedstawiciela VESBE (Stowarzyszenie na rzecz Europejskiej Pracy Społecznej, Edukacji i Szkoleń). Rozmowy dotyczyły kształcenia zawodowego, a w szczególności współpracy szkoły z pracodawcami w zakresie kształcenia pracowników młodocianych.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap