Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ruszają Staże Badawczo - Rozwojowe E(x)plory 2019

logo staże badawczo rozwojoweSerdecznie zapraszamy Młodych Naukowców w wieku 13-20 lat do udziału w Stażach Badawczo-Rozwojowych E(x)plory. Program stażowy skierowany jest zarówno do uczestników Konkursu Naukowego E(x)plory, jak i wszystkich innych pasjonatów nauki. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019 roku. Udział w Stażach Badawczo-Rozwojowych E(x)plory daje możliwość rozwinięcia swojego projektu, ale także zdobycia nowych kompetencji oraz poszerzenia wiedzy. Młody Naukowiec odbywa staż pod opieka mentora, który czuwa nad merytorycznym przebiegiem stażu.

Staże odbędą się w miesiącach: lipiec-wrzesień 2019 r.

Czas trwania staży jest różny, zależy od preferencji oraz dyspozycyjności stażysty i uprzejmości instytucji naukowej lub firmy. Może trwać tydzień, dwa tygodnie, miesiąc, a czasami może być początkiem długofalowej współpracy.

Aby wziąć udział w Stażach, należy wypełnić arkusz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.explory.pl, opisać w nim swoje zainteresowania naukowe, oczekiwania wobec stażu, a także wskazać uczelnię, instytucję lub firmę, w której miałby się odbyć staż. Koszty pobytu na stażu (zakwaterowanie, wyżywienie i przejazd) ponosi stażysta, ale Program E(x)plory stara się o pozyskanie środków na ten cel i poinformuje o możliwościach refundacji kosztów stażu.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Staży Badawczo-Rozwojowych E(x)plory 2019. Dokument dostępny na stronie: www.explory.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

MECENAS:

Lotos

 

PARTNERZY STRATEGICZNI:

Gdynia PPNT Polpharma

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap