Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Września mistrzami powiatu

Pn Mistrzostwa Powiatu 2019Reprezentacja piłkarzy ZSP Września okazała się najlepsza podczas Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Piłce Nożnej w ramach XX Licealiady. Rywalizacja okazał się bardzo wyrównana, losy mistrzostwa ważyły się do samego końca turnieju.

Turniej, w którym udział wzięły cztery wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne rozegrano we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku na boisku ZSP Września. Grano systemem każdy z każdym.

Reprezentacja ZSP Września po niezbyt udanym pierwszym meczu 2:3 uległa drużynie ZSZ nr 2 Września. Gol stanowiący o końcowym zwycięstwie padł na sekundy przed zakończeniem pojedynku. W kolejnym turniejowym pojedynku reprezentacja LO Września pokonała 2:1 piłkarzy z ZSZ nr 2 Września, co pozwoliło zawodnikom ZSP Września myśleć jeszcze o tytule mistrzowskim. Piłkarze ZSP Września swoją szansę wykorzystali odnosząc zwycięstwa w kolejnych dwóch meczach, co pozwoliło im na wygranie całego turnieju.

Wyniki meczów
LO Września – ZSTiO Września 4:2
ZSP Września – ZSZ nr 2 Września 2:3
LO Września – ZSZ nr 2 Września 2:1
ZSP Września – ZSTiO Września 10:0
LO Września – ZSP Września 0:5
ZSZ nr 2 Września – ZSTiO Września 9:4

Klasyfikacja końcowa
1. ZSP Września 3 6 17-3
2. ZSZ nr 2 Września 3 6 13-8
3. LO Września 3 6 6-8
4. ZSTiO Września 3 0 6-23

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Oskar Strzeszyński, Jakub Ziółkowski – Dawid Szymański, Dominik Szymański, Adam Królak, Wojciech Błaszak, Szymon Klimacki, Patryk Krzyżanowski, Hubert Radziejewski, Łukasz Nowak. Opiekunem drużyny był pan Robert Czerniak.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap