Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Września mistrzami powiatu

Pn Mistrzostwa Powiatu 2019Turniej, w którym udział wzięły cztery wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne rozegrano we wtorek, 2 kwietnia na boisku ZSP Września. Grano systemem każdy z każdym.
Reprezentacja ZSP Września po niezbyt udanym pierwszym meczu 2:3 uległa drużynie ZSZ nr 2 Września. Gol stanowiący o końcowym zwycięstwie padł na sekundy przed zakończeniem pojedynku. W kolejnym turniejowym pojedynku reprezentacja LO Września pokonała 2:1 piłkarzy z ZSP nr 2 Września, co pozwoliło zawodnikom ZSP Września myśleć jeszcze o tytule mistrzowskim. Piłkarze ZSP Września swoją szansę wykorzystali odnosząc zwycięstwa w kolejnych dwóch meczach, co pozwoliło im na wygranie całego turnieju.
Wyniki meczów
LO Września – ZSTiO Września 4:2
ZSP Września – ZSZ nr 2 Września 2:3
LO Września – ZSZ nr 2 Września 2:1
ZSP Września – ZSTiO Września 10:0
LO Września – ZSP Września 0:5
ZSZ nr 2 Września – ZSTiO Września 9:4
Klasyfikacja końcowa
1.ZSP Września 3 6 17-3
2.ZSZ nr 2 Września 3 6 13-8
3.LO Września 3 6 6-8
4.ZSTiO Września 3 0 6-23
Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Oskar Strzeszyński, Jakub Ziółkowski – Dawid Szymański, Dominik Szymański, Adam Królak, Wojciech Błaszak, Szymon Klimacki, Patryk Krzyżanowski, Hubert Radziejewski, Łukasz Nowak
Opiekun: Robert Czerniak

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap