Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Czwarta edycja "Pól Nadziei"

logo Pola Nadziei 2019W dniu 30 marca 2019 roku już po raz czwarty na ulicach Wrześni pojawili się wolontariusze biorący udział w akcji "Pola Nadziei". Celem zbiórki jest finansowanie budowy Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wielkopolskiej.

Wśród wolontariuszy byli też uczniowie naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie: Aleksandra Miczuga, Dorota Konieczka, Agnieszka Olejnik (kl. II TEK), Jakub Krzyżan (kl. II TE), Oliwia Tomys, Nikola Trawińska (kl. I TEK) oraz Agata Gaca, Agnieszka Czupryniak i Aleksandra Pol (kl. I TAI).

Dzięki ich pomocy udało się przekroczyć sumę zbiórki z roku ubiegłego – tym razem zebrano 12600 zł.

Opiekę nad wolontariuszami sprawowały panie: Agnieszka Pol, Katarzyna Stachowiak, Weronika Suplewska, Magdalena Zajda oraz Anna Adam.

Fotorelację z tegorocznych "Pól Nadziei" można obejrzeć tutaj, natomiast zapoznać z działalnością Stowarzyszenia "Hospicjum im. Piotra Króla" tutaj.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap