Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

II i III miejsce w filmowym konkursie profilaktycznym

logo konkurs pr edJest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Sebastian Zdunek zajął drugie miejsce w filmowym konkursie profilaktycznym zatytułowanym "W internecie czy w realu nie lekceważ złych sygnałów", organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni. Sebastian wraz z dwiema uczennicami innych szkół z terenu powiatu wrzesińskiego, stworzyli scenariusz oraz samodzielnie nakręcili film.

Jesteśmy równie dumni z faktu, że w tym samym konkursie trzecie miejsce zajęli: Oliwia Tomys, Dominika Stawska oraz Jacek Karbowiak, którzy również wykazali się dużymi umiejętnościami sztuki filmowej oraz kreatywnością.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom umiejętności reżyserskich oraz godnej postawy prospołecznej i profilaktycznej!

GALERIA
(fot. radio-wrzesnia.pl)

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap