Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości - eliminacje szkolne

olimpiada innowacjiDnia 6 marca 2019 roku o godzinie 14:00 w sali 210 odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok B. Do eliminacji okręgowych, które odbędą się 24 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Łączności w Poznaniu zakwalifikowali się: Klaudia Plucińska z klasy III TEK (technik ekonomista), Aleksandra Cieślak z klasy III TEK (technik ekonomista) i Paweł Kapela z klasy I TI (technik informatyk). Uczniom życzymy powodzenia na kolejnych, bardzo trudnych etapach olimpiady. Opiekunem konkursu w Zespole Szkół Politechnicznych jest pani Agnieszka Pol.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap