Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do Poznania

logo wycieczka Poznań 2019Dnia 20 grudnia 2018 roku uczniowie klasy I TEK (technik ekonomista) pod opieką wychowawczyni pani Anny Kołodziejczak oraz pani Doroty Wojtaszak odwiedzili Wielkopolskie Muzeum Wojskowe w Poznaniu, gdzie zwiedzili wystawę "Wielkopolskie znaki zwycięstwa", zorganizowaną przez muzeum w stulecie Powstania Wielkopolskiego 1918-1919. Wielkopolskie Muzeum Wojskowe, obecnie oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu, jest jedyną instytucją Wojsk Wielkopolskich istniejącą do dziś.

W 2019 roku będzie obchodziło setną rocznicę utworzenia. Po wyjątkowej lekcji historii uczniowie spędzili miło czas na zwiedzaniu Starego Miasta oraz jarmarku bożonarodzeniowego.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap