Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs profilaktyczno-edukacyjny

logo konkurs pr edZapraszamy uczniów do udziału w konkursie pod nazwą "W Internecie czy w realu nie lekceważ złych sygnałów". Żeby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę w formie krótkometrażowego filmu, związanego z tematem konkursu. Osoby zainteresowane zapraszamy do gabinetu pedagoga. Zobacz plakat konkursu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pcprwrzesnia.pl

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap