Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zbiórka dla zwierząt przebywających w schronisku

logo schronisko piesOd października do świąt Bożego Narodzenia, podobnie jak w latach ubiegłych, trwała zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrześni. Dzięki tym, którzy włączyli się do akcji, w przedświąteczny piątek, uczennice klasy III TB (technik budownictwa) zawiozły do schroniska wszystkie dary. Oprócz karmy były tam również potrzebne zawsze koce, pledy, posłania.

Akcję pomocy zwierzętom koordynowało Stowarzyszenie Psi-jaciel, którego wolontariusze już od 4 maja 2016 roku pozyskują fundusze na rzecz podopiecznych schroniska oraz starają się zapewnić im jak najlepsze warunki życia.

Organizatorzy akcji bardzo dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania należą się klasom III TB (technik budownictwa) oraz II TM (technik mechanik), za szczodrość i zaangażowanie, empatię i zrozumienie.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap