Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Marzycielska Poczta

marzycielskaUczniowie klasy II TAI wraz z wychowawczynią przygotowali i wysłali kartki do chorego Filipa Abramika. W zeszłym roku u chłopca zdiagnozowano i usunięto guza mózgu. Filip obecnie walczy o powrót do zdrowia i gry w piłkę nożną (profil Filipa kliknij tutaj). Akcja Marzycielska Poczta polega na wysyłaniu kartek i listów do chorych dzieci, dla których czasami to jedyny kontakt z otaczającym światem i okazja do poznania nowych ludzi. Warto pomagać!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap