Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Odwiedziny w Mielżynie

dpsW dniach 10-17 grudnia 2018 roku przeprowadzono w naszej szkole zbiórkę artykułów papierniczych, chemii gospodarczej i kosmetyków, na cele Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie. W dniu 20 grudnia 2018 roku dostarczyliśmy produkty, które zostały przyniesione przez uczniów, nauczycieli oraz pracowników ZSP. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu sióstr i wychowanek domu.

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap