Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Święta Bożego Narodzenia

logo życzenia BN 2018Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej szkoły serdecznych spotkań w rodzinnym gronie, wielu radości, szczęśliwych wspomnień, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Niech radosna atmosfera przy wigilijnym stole, przepełniona miłością, spokojem i przyjaźnią, zagości przez cały Nowy Rok 2019.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy
Zespołu Szkół Politechnicznych

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap