Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Świąteczne spotkanie trzech pokoleń

logo wigilia emeryci 201813 grudnia 2018 roku w naszej szkole był dniem wyjątkowym. To właśnie tego dnia już po raz dwunasty odbyło się świąteczne spotkanie, w którym udział wzięły trzy pokolenia związane ze szkołą: emeryci, czynni nauczyciele oraz uczniowie. W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadził występ młodzieży. Najlepsze życzenia z okazji nadchodzących świąt złożył zebranym wicedyrektor szkoły pan Marek Chęciński. Ksiądz kanonik Adam Zalesiak składając życzenia mówił o tradycji, cieple rodzinnych spotkań i radości z nadchodzącego Nowego Roku.

Nie zabrakło oczywiście składania sobie życzeń oraz łamania się opłatkiem. Na koniec goście otrzymali upominek - kolejną bombkę do kolekcji, tym razem opatrzoną rokiem 2018.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap