Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Dawcy Szpiku

logo dkmsSerdecznie zapraszamy pełnoletnich uczniów oraz pracowników szkoły do zarejestrowania się jako potencjalnych dawców szpiku kostnego. W dniu 20 grudnia 2018 roku (czwartek) od godz. 8:35 do 11:15 w sali nr 108, odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku, organizowany przez Fundację DKMS Pokonajmy Nowotwory Krwi. Ty też uratuj komuś życie! Wszelkich informacji na temat rejestracji udzielają koordynatorzy wydarzenia: pani Anna Adam - opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu, pan Piotr Jóźwiak - pedagog szkolny, pani Barbara Dobrosielska - pielęgniarka szkolna oraz wolontariusze w dniu rejestracji. Zapraszamy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap