Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zbiórka dla Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie

box 2953722 960 720Dom Pomocy Społecznej w Mielżynie prowadzony jest przez siostry dominikanki od 1918 roku. To miejsce, w którym opiekę znajdują dziewczęta niepełnosprawne intelektualnie i fizycznie. Siostry dbają nie tylko o ich podstawowe potrzeby. Zapewniają im również wszechstronny rozwój, angażując w przedstawienia teatralne i inne zajęcia kulturalno-edukacyjne.

Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc dom, prosimy o przynoszenie następujących produktów: kosmetyki (szampony, żele pod prysznic, balsamy do ciała, dezodoranty, antyperspiranty, chusteczki nawilżane), środki czystości oraz artykuły papiernicze (bloki, kleje, bibuła, kredki grube Bambino). Wyżej wymienione przedmioty prosimy przynosić do pani Anny Jankowskiej (sala 307), pani Anny Adam (sala 208) lub do pedagoga szkolnego pana Piotra Jóźwiaka - do dnia 17 grudnia 2018 roku.

Za okazaną życzliwość w imieniu sióstr i mieszkanek domu – serdecznie dziękujemy.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap