Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Światowy Dzień Walki z AIDS

logo ŚDAIDS 2018Dnia 3 grudnia 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji obok gabinetu higienistki szkolnej, powstała gazetka informacyjna przypominająca o tym dniu. Ponadto uczniowie rozdawali całej społeczności szkolnej czerwone wstążki, które przypinane są do ubrania, jako symbol solidarności z osobami chorymi na HIV/AIDS.

Pani higienistka, przeprowadziła krótkie prelekcje w każdej klasie i przypomniała najważniejsze informacje związane z chorobą: jak można się zarazić, na co należy uważać podczas spotkań towarzyskich, jakie są początki choroby.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap