Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Świąteczna zbiórka żywności

logo świąteczna zbiórkaW miniony weekend 1-2 grudnia 2018 roku, już po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w świątecznej zbiórce żywności na terenie obiektów handlu spożywczego. Świąteczną zbiórkę żywności co roku organizuje Związek Stowarzyszeń Wielkopolskie Bank Żywności. Celem było zebranie produktów spożywczych i środków czystości, które przed świętami trafiły do rodzin najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Września.

Każdy mógł pomóc - wystarczyło w czasie zakupów w wybranych sklepach kupić kilka dodatkowych produktów i przy wyjściu przekazać je wolontariuszom. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i godną postawę prospołeczną.

Koordynatorem akcji była pani Anna Adam - opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap