Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Świąteczna zbiórka żywności

logo świąteczna zbiórkaW miniony weekend 1-2 grudnia 2018 roku, już po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w świątecznej zbiórce żywności na terenie obiektów handlu spożywczego. Świąteczną zbiórkę żywności co roku organizuje Związek Stowarzyszeń Wielkopolskie Bank Żywności. Celem było zebranie produktów spożywczych i środków czystości, które przed świętami trafiły do rodzin najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Września.

Każdy mógł pomóc - wystarczyło w czasie zakupów w wybranych sklepach kupić kilka dodatkowych produktów i przy wyjściu przekazać je wolontariuszom. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i godną postawę prospołeczną.

Koordynatorem akcji była pani Anna Adam - opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap