Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Uroczystość wręczenie stypendiów 2018

logo stypendia 2018W dniach 15 i 16 listopada 2018 roku miała miejsce w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza uroczystość wręczenia stypendiów edukacyjnych, motywacyjnych i sportowych. Wśród laureatów oczywiście znaleźli się również nasi uczniowie.

Stypendia edukacyjne otrzymali:

 1. Paweł Przespolewski,
 2. Amelia Jarecka,
 3. Julita Jaskuła,
 4. Krzysztof Brzeziński,
 5. Dominika Stawska,
 6. Natalia Kubiaczyk,
 7. Michalina Leracz,
 8. Klaudia Mikołajczak,
 9. Hanna Borowiak,
 10. Dominik Szczygieł,
 11. Robert Urbaniak,
 12. Marek Kuliński,
 13. Patrycja Michałowska,
 14. Magdalena Lewandowska,
 15. Agata Majchrzak,
 16. Michał Konieczka,
 17. Michał Bisiorek,
 18. Magdalena Bzowa.

Stypendia motywacyjne za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne otrzymali:

 1. Rafał Kościelniak - laureat XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, II miejsce w etapie wojewódzkim pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Praca Organiczna 2.0.
 2. Klaudia Mikołajczak - laureatka III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich, II miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych", uczestniczka ogólnopolskiego konkursu "Zostań ekonomistą".
 3. Monika Cieślak - laureatka Ogólnopolskiego Finału Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B - Wynalazczość, II miejsce w wojewódzkim etapie olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".
 4. Dominika Stawska - laureatka eliminacji centralnych XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Praca Organiczna 2.0.
 5. Agata Majchrzak - finalistka III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich, II miejsce w etapie wojewódzkim "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".
 6. Bartosz Adamczyk - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie Programistycznym "Hack Heros", II miejsce w eliminacjach Okręgu Wielkopolska Północna Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok A, X miejsce w Ogólnopolskim konkursie informatycznym " InfoSukces".
 7. Krzysztof Brzeziński - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie Programistycznym "Hack Heros", II miejsce w eliminacjach Okręgu Wielkopolska Północna Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok A, Udział w obradach "Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego".
 8. Stanisław Roszkowiak - I miejsce w Ogólnopolskim konkursie Programistycznym "Hack Heros", XIV miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym "First Step to Fields Medal".
 9. Michał Zajda - I miejsce w finale Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" w kategorii technikum - klasa pierwsza, wynik "bardzo dobry" w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny; najlepszy wynik w powiecie, I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym.
 10. Robert Urbaniak - udział w finale wojewódzkiego konkursu matematycznego, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju wiedzy Pożarniczej eliminacje miejsko-gminne w Pyzdrach.

Stypendia sportowe otrzymali:

 1. Jakub Kubczak,
 2. Rafał Kościelniak,
 3. Mateusz Wiśniewski,
 4. Wiktoria Jagodzińska,
 5. Krystian Stankowski,
 6. Natalia Kaniewska.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Obszerną fotorelację z obu uroczystości można obejrzeć klikając w poniższe linki:

Zdjęcia1

Zdjęcia2 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap