Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka młodzieży do Poznania

logo wycieczka Poznań20 listopada 2018 roku uczniowie klas II mpr (mechanik precyzyjny) oraz II TAI (technik architektury krajobrazu i technik informatyk) pod opieką nauczycieli pani Magdaleny Kosteckiej, pani Moniki Idczak i ks. Leszka Zycha wzięli udział w wycieczce do Poznania. Na turystycznym szlaku znalazły się m.in. Cytadela, katedra z kryptami pierwszych władców Polski oraz Stary Rynek.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap