Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wizyta firmy Bridgestone

Logo BridgestoneW piątek 16 listopada 2018 roku gościli w naszej szkole przedstawiciele firmy Bridgestone z Poznania. Goście zaprezentowali uczniom klasy II i III Branżowej Szkoły I stopnia w jaki sposób wytwarza się w ich firmie opony samochodowe i motocyklowe, czym powinny charakteryzować się dobre opony oraz jaki mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy pojazdami samochodowymi i motocyklowymi. Uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli przygotowaną prezentację, ale także otrzymali konkretne oferty pracy.

Firma Bridgestone jest jednym z większych pracodawców w naszym regionie. Oferuje bardzo dobre warunki pracy i płacy. Okazuje się, że absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia już na starcie w tej firmie mogą zarabiać ok. 4500 zł brutto.

Zainteresowane osoby odsyłamy do strony internetowej firmy, przez którą prowadzona jest rekrutacja.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap