Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu 2018

IMG 20181115 105139Jabłko zamiast papierosa! W ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu, nasi uczniowie zachęcali do zdrowego życia bez używek. W ramach akcji, 15 listopada 2018 roku, w czasie długiej przerwy uczniowie wraz z panią pielęgniarką i panem pedagogiem promowali zdrowy styl życia i zachęcali do sięgania po owoce i warzywa jako substytut niezdrowych papierosów.

 

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap