Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Dzień Pierwszoklasisty

logo pasowanie 2018W piątek 9 listopada 2018 roku po raz dziewiąty w naszej szkole odbył się Dzień Pierwszoklasisty. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, przeszli "chrzest" i wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Komisja w składzie: przewodniczący pan dyrektor Bogdan Nowak, przewodniczący SU Bartek Rybacki, pan Paweł Grześkowiak i ks. Marcin Zaborowicz po podliczeniu punktów wyłoniła zwycięzcę - klasę technik budownictwa. Nagrodą były "kocie" babeczki upieczone przez Samorząd Uczniowski.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap