Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Warsztaty dla nauczycieli z ZSP i CGLS w Bad Harzburg

cglsOd 5 do 8 listopada 2018 roku grupa nauczycieli z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni uczestniczyła w seminarium w Bad Harzburg w Niemczech. Inicjatorem i organizatorem spotkania byli nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły Carl-Gotthard-Langhans-Schule w Wolfenbüttel, z którą współpracujemy już od ponad 25 lat. Podczas wizyty omawiano plany związane z kontynuacją wymiany młodzieży oraz rozpoczęciem nowego wspólnego przedsięwzięcia w ramach programu Erasmus+.

Głównymi tematami projektu będą mechanika, ekonomia oraz historia. W seminarium uczestniczył wicestarosta powiatu Wolfenbüttel pan Uwe Schäfer oraz dyrektor CGLS pan Peter Walte.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap