Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

zsp boxMinister Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektor Sanitarny skierowali listy, w którym w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwrócili z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami:
- list do rodziców i opiekunów uczniów,
- list do dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap