Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Promocja Wojskowej Akademii Technicznej

logo WAT 2018W piątek 19 października 2018 roku odwiedzili naszą szkołę absolwenci klas technik elektronik w ZSP Września, a obecnie studenci Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie: Mateusz Orłowski, Kacper Pawlak i Piotr Nowak. Panowie podchorążowie przyjechali promować kierunki studiów na Wojskowej Akademii Technicznej oraz zachęcać naszych uczniów do podjęcia studiów na uczelni wojskowej.

Spotkanie przebiegało w miłej, wesołej i bardzo ciekawej atmosferze. Uczniowie klas technik informatyk i elektronik mogli zapoznać się z możliwościami studiowania, warunkami przyjęcia na WAT oraz życiem codziennym w wojsku i kampusie studenckim.

Zainteresowanych studiowaniem na WAT w Warszawie odsyłam do strony internetowej uczelni: http://www.wat.edu.pl/ oraz strony rekrutacji: https://wat-irk.wat.edu.pl.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap