Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piknik z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości

logo Niepodległość 2018Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli na szkolny piknik z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się w najbliższy piątek 12 października 2018 roku na boiskach sportowych naszej szkoły. Świętujmy razem to radosne wydarzenie i utrwalajmy poszanowanie tradycji i szacunek dla dokonań poprzednich pokoleń! Zapoznaj się z programem tego dnia tutaj!

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap