Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Śpiewać (patriotycznie) każdy może...

logo Niepodległość 2018Dnia 12 października 2018 roku w naszej szkole odbędą się obchody 100 lecia odzyskania niepodległości. Zapraszam wychowawców i uczniów naszej szkoły do zaprezentowania swoich talentów wokalnych i instrumentalnych. Proszę o wybranie ze znanych pieśni i piosenek patriotycznych jednego utworu np. "Pierwsza brygada" (akompaniament dowolny) i zaprezentowanie go podczas tej ważnej, szkolnej uroczystości patriotycznej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się u pani Agnieszki Pol, dnia 12 września 2018 roku o godzinie 10:15 w sali 210.

Proszę przyjść z wybranym tytułem utworu i ustalonym akompaniamentem. Śpiewacy z ZSP "łączcie się!" - dla przykładu klasa I TI (technik informatyk) z wychowawcą zaśpiewa utwór pt. "Przybyli ułani pod okienko".

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap