Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Spotkanie środowisk kombatanckich powiatu wrzesińskiego

logo spotkanie kombatanciDnia 5 września 2018 roku Starostwo Powiatowe we Wrześni zorganizowało spotkanie środowisk kombatanckich powiatu wrzesińskiego. Uczestnikami wydarzenia byli członkowie organizacji i stowarzyszeń skupiających osoby czynnie uczestniczące w II wojnie światowej.

Kombatantom czas umiliła wrzesińska młodzież - Klaudia Jankowska (tegoroczna absolwentka ZSP), Wojciech Grzegorek z klasy IV TE (technik elektronik), Piotr Adamski (klawisze) i Karol Skorupski (perkusja) z wrzesińskiego LO zaśpiewali i zagrali: "Przybyli ułani pod okienko", "Pierwsza brygada", "Serce w plecaku", "Wojenko, wojenko", "Białe róże".

Uczestnicy spotkania chętnie przyłączyli się do śpiewu, a niejednemu zakręciła się w oku łza. Koordynatorem części artystycznej była pani Agnieszka Pol.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap