Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Rozpoczęcie roku szkolnego w firmie Gestamp Polska sp. z o. o.

logo Gestamp 2018W minioną sobotę tj. 8 września 2018 roku w siedzibie firmy Gestamp Polska sp. z o. o. we Wrześni odbyło się spotkanie inaugurujące I rok nauki uczniów klasy mechanik precyzyjny. Zaproszeni zostali uczniowie wraz z rodzicami oraz dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły.

Przybyłych gości przywitał Dyrektor Personalny pan Grzegorz Paczka, który opowiedział o firmie i o najnowszej technologii z jaką młodzież będzie pracować podczas zajęć praktycznych. Następnie wręczył 7 nowym młodocianym pracownikom będącymi jednocześnie uczniami Branżowej Szkoły I Stopnia ich pierwsze umowy o pracę. Zakończeniem tego punktu programu było wspólne zdjęcie.

W dalszej części spotkania kierownik jednej z linii produkcyjnych pan Roman Owocki pokazał gościom halę produkcyjną i opowiedział o procesach tłoczenia oraz spawania.

Na zakończenie goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem.

Uczniom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz praktycznych umiejętności.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap