Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Realizacja projektu pn. "Karta Szkolna BZ WBK"

karta szkolnaPrzypominamy, że aby wejść do szkoły należy posłużyć się Kartą Szkolną. Każde wejście i wyjście jest rejestrowane. Osobom nieposiadającym kart (np. listonosz, rodzice), drzwi do szkoły mogą otworzyć pracownicy szkoły, dzięki zainstalowanemu domofonowi obok wejścia głównego w nowym budynku. Cały projekt finansowany jest przez Bank Zachodni WBK S.A. Dzięki Karcie Szkolnej można skorzystać z rabatów w sklepach, restauracjach, czy centrach usługowo-rekreacyjnych w naszej okolicy. Partnerami są: Typograf, Taxi Osobowe, Snack Bar Smaka, Weronika Matuszak Motyweratorka, Księgarnia Wrzesińska, Perfect School, Restauracja Sethi, Restauracja Gospa Ejo, Siłownia Odeon.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap