Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Realizacja projektu pn. "Karta Szkolna Santander Bank Polska S.A."

karta szkolnaPrzypominamy, że aby wejść do szkoły należy posłużyć się Kartą Szkolną. Każde wejście i wyjście jest rejestrowane. Osobom nieposiadającym kart (np. listonosz, rodzice), drzwi do szkoły mogą otworzyć pracownicy szkoły, dzięki zainstalowanemu domofonowi obok wejścia głównego w nowym budynku. Cały projekt finansowany jest przez Bank Santander (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.). Dzięki Karcie Szkolnej można skorzystać z rabatów w sklepach, restauracjach, czy centrach usługowo-rekreacyjnych w naszej okolicy.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap