Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

Liga LekkoatletycznaPierwszy raz na stadionie przy ulicy Kaliskiej we Wrześni 28 września 2018 roku przeprowadzona została Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Rzut Jesienny. Współzawodnictwo pomiędzy czterema wrzesińskimi szkołami przebiegało w siedmiu konkurencjach biegowych i czterech technicznych, w kategoriach dziewcząt i chłopców. Rywalizacja zakończyła się dla naszej szkoły bardzo okazale. Zdobyliśmy garść medali, 9 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy.

Złote zdobyli: Dominika Stawska, 800 m - 3:05,46 min, Klaudia Plucińska, rzut oszczepem - 26,16 m, Grzegorz Mirecki, 100 m - 11,33 s, Michał Walczak, 200 m - 25,28 s, Szymon Klimacki, 800 m - 2:17,1 min, Szymon Kwiatkowski, rzut oszczepem - 37,04 m, Krzysztof Waszak, skok w dal - 5,99 m, Mateusz Mikołajczyk, skok wzwyż - 175 cm i sztafeta 4 x 100 m w składzie: Michał Walczak, Grzegorz Mirecki, Jakub Kłosowski, Krzysztof Waszak - 46,5 s.

Srebrne: Bartosz Kruszyński, 400 m - 59,05 s, Jakub Andrzejewski, skok w dal - 5,86, Mikołaj Rewers pchnięcie kulą - 12,89 m.

Brązowy medal zdobyła Patrycja Milczarek w pchnięciu kulą na odległość 8,58 m.

Medalistom należą się gratulacje i życzenia jeszcze lepszych wyników w zawodach na szczeblu rejonu i w rzucie wiosennym.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap