Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Reprezentanci ZSP z awansem do finału wojewódzkiego w siatkówce plażowej

PS Rejon plazowka chlopcyPo zdobyciu mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców reprezentanci ZSP Września w ciągu dwóch kolejnych dni o kwalifikację do finału wojewódzkiego walczyli podczas Finału Rejonu Poznań Teren Wschód w Jarocinie.

Turniej chłopców przeprowadzony został we wtorek, 28 maja 2018 roku. Do rywalizacji zgłosiło się osiem najlepszych par z rejonu, które walczyły systemem brazylijskim, dwa przegrane mecze eliminowały z udziału w turnieju. Do finału wojewódzkiego awans uzyskiwały cztery najlepsze pary. Duet ZSP Września Mariusz RychlewskiKonrad Duczkowski aż do finału turnieju pozostał po lewej stronie turniejowej drabinki, pokonując po drodze reprezentantów trzech innych szkół. W finale jarocińskiego turnieju nasi reprezentanci spotkali się z duetem Liceum Ogólnokształcącego z Wrześni, z którym wygrali w mistrzostwach powiatu. Tym razem lepsi okazali się licealiści, duet Fryderyk ŻakPatryk Ligocki.

Turniej dziewcząt rozegrany został w środę, 30 maja 2018 roku. Podobnie jak u chłopców w Jarocinie pojawiło się osiem najlepszych par z rejonu. Turniej przeprowadzono zatem w identyczny sposób. Awans do finału wojewódzkiego uzyskiwały trzy najlepsze pary. Duet ZSP Września Wiktoria JagodzińskaNatalia Kaniewska w swoim pierwszym meczu zdeklasował przeciwniczki z Witkowa wygrywając 15:0 i 15:1. W drugim pojedynku reprezentantki ZSP Września musiały uznać wyższość bardzo silnego zespołu Zespołu Szkół Rolniczych ze Środy Wielkopolskiej. Od tego momentu trzeba było wygrać wszystkie spotkania aż do meczu finałowego. Sztuka ta naszym siatkarkom się udała, pokonały dwa mocne zespoły z LO Jarocin i ZSP nr 1 Jarocin. W finale turnieju ponownie nasze reprezentantki uległy duetowi ze Środy Wielkopolskiej.
Zawody w Jarocinie zakończyły się zatem zdobyciem dwóch drugich miejsc przez reprezentantów ZSP Września. Finał wojewódzki z udziałem drużyn ZSP Września rozegrany zostanie w dniu 12 czerwca 2018 roku we Wrześni, na boiskach WOSiR.

PS Rejon plazowka chlopcy

 

PS Rejon plazowka dziewczeta

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap