Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs Wiedzy Morskiej

lokUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych uczestniczyli 6 kwietnia 2018 roku w Powiatowym Konkursie Wiedzy Morskiej, zorganizowanym przez Ligę Obrony Kraju pod hasłem "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego”. Konkurs składał się z testu wiedzy morskiej - 30 pytań, strzelania z karabinka pneumatycznego - 13 strzałów oraz wykonania 10 podstawowych węzłów żeglarskich.

Piotr Jałocha, Jakub Karbowiak i Mikołaj Szalbierz z klasy kl. I TI (technik informatyk) uczestniczyli w kategorii drużynowej, a Mateusz Mularczyk z kl. III TAI (technik informatyk) w kategorii indywidualnej. Drużynowo zajęliśmy drugie miejsce, a Mateusz Mularczyk zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich w Śremie. Na zawodach wojewódzkich, oprócz konkurencji powiatowych, zmierzy się również w wysoko punktowanej konkurencji pływackiej. Naszym zawodnikom należą się gratulacje, a Mateuszowi życzymy znakomitego wyniku w konkursie wojewódzkim.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Code for Green


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap