Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs Wiedzy Morskiej

lokUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych uczestniczyli 6 kwietnia 2018 roku w Powiatowym Konkursie Wiedzy Morskiej, zorganizowanym przez Ligę Obrony Kraju pod hasłem "Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego”. Konkurs składał się z testu wiedzy morskiej - 30 pytań, strzelania z karabinka pneumatycznego - 13 strzałów oraz wykonania 10 podstawowych węzłów żeglarskich.

Piotr Jałocha, Jakub Karbowiak i Mikołaj Szalbierz z klasy kl. I TI (technik informatyk) uczestniczyli w kategorii drużynowej, a Mateusz Mularczyk z kl. III TAI (technik informatyk) w kategorii indywidualnej. Drużynowo zajęliśmy drugie miejsce, a Mateusz Mularczyk zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich w Śremie. Na zawodach wojewódzkich, oprócz konkurencji powiatowych, zmierzy się również w wysoko punktowanej konkurencji pływackiej. Naszym zawodnikom należą się gratulacje, a Mateuszowi życzymy znakomitego wyniku w konkursie wojewódzkim.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap