Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ruszają zapisy do Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Pn mistrz 20115 16Do piątku, 16 marca 2018 roku można zgłaszać drużyny do udziału w Szkolnej Lidze Piłki Nożnej ZSP. Drużyny (4+1) składać się mogą z dowolnych uczniów wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozgrywane będą po zakończeniu lekcji. System rozgrywek zależny będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Zebranie organizacyjne i losowanie grup odbędzie się w dniu 19 marca 2018 roku o godz. 10.20 w sali do tenisa stołowego. Organizatorami turnieju jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap