Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Historyczny sukces siatkarek ZSP

PS Mistrzostwa Powiatu 2017 18Historyczny sukces w Mistrzostwach Powiatu Wrzesińskiego Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Dziewcząt osiągnęły reprezentantki Zespołu Szkół Politechnicznych. Ostatnie mistrzostwo uczennice tej szkoły zdobyły ponad ćwierć wieku temu.

Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego Szkół Ponadpodstawowych w Siatkówce Dziewcząt rozegrano w czwartek, 8 lutego 2018 roku w hali sportowej ZSTiO Września. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech wrzesińskich szkół. W pierwszym z rozgrywanych pojedynków siatkarki ZSTiO Września dość łatwo pokonały reprezentację LO Września. W drugim z meczów zespół LO Września zdecydowanie uległ zawodniczkom ZSP Września. Ostatni z turniejowych pojedynków decydował zatem o tym, kto w tym roku zdobędzie tytuł mistrzowski. Okazało się, że bardzo waleczne siatkarki ZSP Września pewnie pokonały reprezentantki ZSTiO Września zdobywając po ponad 25 latach kolejny złoty medal.

Wynik meczów:
ZSTiO Września – LO Września 2:0 (25:10, 25:9)
ZSP Września – ZSTiO Września 2:0 (25:12, 25:14)
ZSP Września – ZSTiO Września 2:0 (25:22, 25:18)

Reprezentacja ZSP Września zagrała w składzie: Wiktoria Jagodzińska (I TB), Laura Plewińska (I TB), Julia Żurawska (I TEK), Martyna Kluk (I TEK), Natalia Kaniewska (I TEK), Agnieszka Grygier (I TEK), Klaudia Szady (II mpr), Martyna Dutkiewicz (I TEK) – libero. Opiekunem drużyny była pani Izabela Fischer.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap