Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Halowym Mistrzem Powiatu

Pn Mistrzostwa Halowe Powiatu 2017 18Tegoroczne Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej okazały się wyrównane jak nigdy dotąd. Ostatecznie z tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ostatnim meczu turnieju cieszyć się mogli reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych.

Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej rozegrano w środę, 8 listopada 2017 roku w hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni. Do rywalizacji stanęły reprezentacje czterech szkół ponadpodstawowych. Tegoroczny turniej okazał się tak wyrównany, że przed ostatnim meczem pomiędzy ZSP Września, a ZSTiO Września szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego miały aż trzy drużyny.

Po remisie reprezentacji ZSP z LO i przegranej z ZSZ nr 2 w pierwszych dwóch spotkaniach trudno było wierzyć, że „politechnicy” w turnieju mogą odegrać jeszcze jakąkolwiek rolę. Wyniki kolejnych meczów były jednak tak sprzyjające, że pokonanie w ostatnim pojedynku mistrzostw reprezentacji ZSTiO w stosunku 2:0 dawało piłkarzom ZSP tytuł mistrzowski. Zmotywowani gracze ZSP wygrali aż 5:0 zgarniając przeciwnikom tytuł sprzed nosa i możliwość reprezentowania naszego powiatu w dalszej fazie rozgrywek.

Wyniki kolejnych meczów:
ZSTiO Września ZSZ Nr 2 Września 1:0
LO Września – ZSP Września 0:0
ZSZ Nr 2 Września – ZSP Września 1:0
LO Września – ZSTiO Września 0:0
ZSZ Nr 2 Września – LO Września 2:2
ZSP Września – ZSTiO Września 5:0

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1. ZSP Września 3 4 5-1
2. ZSZ nr 2 Września 3 4 3-3
3. ZSTiO Września 3 4 1-5
4. LO Września 3 3 2-2

Reprezentacja ZSP zagrała w składzie:
Oskar Strzeszyński - Mikołaj Jankowski Dawid Szymański, Tycjan Markiewicz, Nikodem Til, Damian Twardy, Kacper Budasz, Jakub Zielonka, Mikołaj Wawrzyniak, Jędrzej Cichoński, Łukasz Kirkiewicz. Opiekunem reprezentacji był pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap