Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Halowym Mistrzem Powiatu

Pn Mistrzostwa Halowe Powiatu 2017 18Tegoroczne Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej okazały się wyrównane jak nigdy dotąd. Ostatecznie z tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ostatnim meczu turnieju cieszyć się mogli reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych.

Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej rozegrano w środę, 8 listopada 2017 roku w hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni. Do rywalizacji stanęły reprezentacje czterech szkół ponadpodstawowych. Tegoroczny turniej okazał się tak wyrównany, że przed ostatnim meczem pomiędzy ZSP Września, a ZSTiO Września szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego miały aż trzy drużyny.

Po remisie reprezentacji ZSP z LO i przegranej z ZSZ nr 2 w pierwszych dwóch spotkaniach trudno było wierzyć, że „politechnicy” w turnieju mogą odegrać jeszcze jakąkolwiek rolę. Wyniki kolejnych meczów były jednak tak sprzyjające, że pokonanie w ostatnim pojedynku mistrzostw reprezentacji ZSTiO w stosunku 2:0 dawało piłkarzom ZSP tytuł mistrzowski. Zmotywowani gracze ZSP wygrali aż 5:0 zgarniając przeciwnikom tytuł sprzed nosa i możliwość reprezentowania naszego powiatu w dalszej fazie rozgrywek.

Wyniki kolejnych meczów:
ZSTiO Września ZSZ Nr 2 Września 1:0
LO Września – ZSP Września 0:0
ZSZ Nr 2 Września – ZSP Września 1:0
LO Września – ZSTiO Września 0:0
ZSZ Nr 2 Września – LO Września 2:2
ZSP Września – ZSTiO Września 5:0

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1. ZSP Września 3 4 5-1
2. ZSZ nr 2 Września 3 4 3-3
3. ZSTiO Września 3 4 1-5
4. LO Września 3 3 2-2

Reprezentacja ZSP zagrała w składzie:
Oskar Strzeszyński - Mikołaj Jankowski Dawid Szymański, Tycjan Markiewicz, Nikodem Til, Damian Twardy, Kacper Budasz, Jakub Zielonka, Mikołaj Wawrzyniak, Jędrzej Cichoński, Łukasz Kirkiewicz. Opiekunem reprezentacji był pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap