Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III elo z Klasowym Mistrzostwem ZSP w Piłce Nożnej

Pn mistrz ZSP 2017 18W poniedziałek, 9 października 2017 roku rozegrano mecze rozstrzygające Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Nożnej. Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2017/2018 została reprezentacja klasy III elo, która w finale pokonała drużynę klasy III mm. W pojedynku o trzecie miejsce klasa II mmo zdecydowanie wygrała z III TE.

Wszystkie drużyny, które dotarły do fazy finałowej rozgrywek nagrodzone zostały koszulkami z logo szkoły, ufundowanymi przez Radę Rodziców przy ZSP. Mistrz szkoły – klasa III elo otrzymała również puchar przechodni Dyrektora ZSP.

Reprezentacja klasy III elo zagrała w składzie: Jakub Bednarek, Jędrzej Cichoński, Hubert Drzewiecki , Oskar Golon, Fabian Kujawa, Dominik Lewandowski, Tycjan Markiewicz, Kamil Matysiak, Łukasz Nowicki, Szymon Podkański, Piotr Rewers, Damian Twardy


Finał
III mm - III elo 1:2
Mecz o 3. miejsce
II mmo - III TE 5:0

Mecze półfinałowe
II mmo – III elo 2:4
III mm – III TE 5:4

Wyniki spotkań
III elo – IV TB 15:2
I TM – II mpr 2:2 (2:3 k)
I mmo – I TAI 4:2
II TE – II mmo 3:5
I TI – I TB 1:5
I mpr – I TE 3:4
III Tek – I Tek 13:2
II TB – I TE 3:7
IV TUA – III Tek 3:3 (4:3)
III TM – IV TM 1:5
IV TE – I mmo 6:4
II mpr – III mm 1:3
I TB – III TE 1:2
II mmo – I TE 4:1
IV TE – III elo 1:6
IV TUA – II TM 1:6
III mm – IV TM 2:2 (2:0)
III TE – II TM 4:3

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap