Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Mistrzostwa w piłce siatkowej rozpoczęte

PS Mistrzostwa ZSP 2017 18We wtorek 6 lutego 2018 roku, przy obecności przedstawicieli zgłoszonych drużyn, ustalono system rozgrywek oraz dokonano losowania grup do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Siatkowej. Ustalone zostały także zasady rozgrywania Indywidualnych Mistrzostw ZSP w Tenisie Stołowym.

Czytaj całość

Piłkarze ZSP Halowym Mistrzem Powiatu

Pn Mistrzostwa Halowe Powiatu 2017 18Tegoroczne Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej okazały się wyrównane jak nigdy dotąd. Ostatecznie z tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ostatnim meczu turnieju cieszyć się mogli reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych.

Czytaj całość

III elo z Klasowym Mistrzostwem ZSP w Piłce Nożnej

Pn mistrz ZSP 2017 18W poniedziałek, 9 października 2017 roku rozegrano mecze rozstrzygające Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Nożnej. Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2017/2018 została reprezentacja klasy III elo, która w finale pokonała drużynę klasy III mm. W pojedynku o trzecie miejsce klasa II mmo zdecydowanie wygrała z III TE.

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej AtletyceMistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce odbyły się 18 września 2017 roku na stadionie przy ulicy Kaliskiej. Uczestniczyły w nich cztery wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne.  W konkurencjach biegowych, rzutnych i skocznościowych reprezentowało naszą szkołę szesnastu zawodników.

Czytaj całość

Zapisy do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej rozpoczęte

Pn Mistrzostwa 2017 18Do dnia 8 września 2017 roku można zgłaszać drużyny do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej 2017/2018. System rozgrywek opracowany zostanie w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Zapisy do turnieju należy dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego. Zebranie organizacyjne z przedstawicielami zgłoszonych drużyn odbędzie się w poniedziałek, 11 września 2017 roku o godz. 10.15, w sali do tenisa stołowego.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap