Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Piłkarze ZSP Halowym Mistrzem Powiatu

Pn Mistrzostwa Halowe Powiatu 2017 18Tegoroczne Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej okazały się wyrównane jak nigdy dotąd. Ostatecznie z tytułu mistrzowskiego wywalczonego w ostatnim meczu turnieju cieszyć się mogli reprezentanci Zespołu Szkół Politechnicznych.

Czytaj całość

III elo z Klasowym Mistrzostwem ZSP w Piłce Nożnej

Pn mistrz ZSP 2017 18W poniedziałek, 9 października 2017 roku rozegrano mecze rozstrzygające Klasowe Mistrzostwa ZSP w Piłce Nożnej. Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2017/2018 została reprezentacja klasy III elo, która w finale pokonała drużynę klasy III mm. W pojedynku o trzecie miejsce klasa II mmo zdecydowanie wygrała z III TE.

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej AtletyceMistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce odbyły się 18 września 2017 roku na stadionie przy ulicy Kaliskiej. Uczestniczyły w nich cztery wrzesińskie szkoły ponadgimnazjalne.  W konkurencjach biegowych, rzutnych i skocznościowych reprezentowało naszą szkołę szesnastu zawodników.

Czytaj całość

Zapisy do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej rozpoczęte

Pn Mistrzostwa 2017 18Do dnia 8 września 2017 roku można zgłaszać drużyny do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Nożnej 2017/2018. System rozgrywek opracowany zostanie w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Zapisy do turnieju należy dokonywać u nauczycieli wychowania fizycznego. Zebranie organizacyjne z przedstawicielami zgłoszonych drużyn odbędzie się w poniedziałek, 11 września 2017 roku o godz. 10.15, w sali do tenisa stołowego.

Czytaj całość

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap