Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III miejsce Natalii Kaniewskiej

logo PPCH 2017Dnia 11 października 2017 roku odbył się "Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej 2017" zorganizowany przez zespół katechetów I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, w ramach XVII Dnia Papieskiego. Zespół Szkół Politechnicznych reprezentowały uczennice: Monika Pawlak z klas II TI (technik informatyk) oraz Natalia Kaniewska z klasy I TEK (technik ekonomista), która piosenką "Ty tylko mnie poprowadź" wyśpiewała trzecie miejsce. Gratulujemy!

Wydarzenie zorganizowane było w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie przy ul. Seminaryjnej 2. Na samym początku wszyscy zostali powitani przez pana dyrektora Pawła Matkowskiego oraz ks. Andrzeja Januchowskiego. W przeglądzie wzięło udział wielu uczestników.

W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zajęły Martyna Woda oraz Natalia Jagodzińska z Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Kruszwicy, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajął zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Julia Figaj, Natalia Jankowska, Magdalena Wesołowska i Szymon Sochacki, reprezentowali oni parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzemesznie. Poziom wykonania utworów był bardzo wysoki. Specjalnymi gośćmi byli uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gnieźnie. Przedstawili oni piosenkę "Bo świat to my", zainscenizowaną rekwizytami. Atmosfera była miła, przyjazna i pełna refleksji. Na każdego z wykonawców czekał słodki poczęstunek. Uroczystość prowadzili Julia Kuchta i Konstanty Wit. Patronat honorowy objęli: J.E. ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski oraz Starosta Gnieźnieński pani Beata Tarczyńska.

Opiekę nad uczennicami z Zespołu Szkół Politechnicznych sprawowała pani Marlena Stajkowska.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap