Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III miejsce Natalii Kaniewskiej

logo PPCH 2017Dnia 11 października 2017 roku odbył się "Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej 2017" zorganizowany przez zespół katechetów I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, w ramach XVII Dnia Papieskiego. Zespół Szkół Politechnicznych reprezentowały uczennice: Monika Pawlak z klas II TI (technik informatyk) oraz Natalia Kaniewska z klasy I TEK (technik ekonomista), która piosenką "Ty tylko mnie poprowadź" wyśpiewała trzecie miejsce. Gratulujemy!

Wydarzenie zorganizowane było w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Gnieźnie przy ul. Seminaryjnej 2. Na samym początku wszyscy zostali powitani przez pana dyrektora Pawła Matkowskiego oraz ks. Andrzeja Januchowskiego. W przeglądzie wzięło udział wielu uczestników.

W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zajęły Martyna Woda oraz Natalia Jagodzińska z Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Kruszwicy, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajął zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Julia Figaj, Natalia Jankowska, Magdalena Wesołowska i Szymon Sochacki, reprezentowali oni parafię pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzemesznie. Poziom wykonania utworów był bardzo wysoki. Specjalnymi gośćmi byli uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gnieźnie. Przedstawili oni piosenkę "Bo świat to my", zainscenizowaną rekwizytami. Atmosfera była miła, przyjazna i pełna refleksji. Na każdego z wykonawców czekał słodki poczęstunek. Uroczystość prowadzili Julia Kuchta i Konstanty Wit. Patronat honorowy objęli: J.E. ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski oraz Starosta Gnieźnieński pani Beata Tarczyńska.

Opiekę nad uczennicami z Zespołu Szkół Politechnicznych sprawowała pani Marlena Stajkowska.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap