Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

XVIII Powiatowy Konkurs Geograficzny

logo powiatowy konkurs geograficzny 201828 marca 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pyzdrach odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Geograficzny. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie rozwiązywali test, który składał się z zadań otwartych i zamkniętych w czasie 60 minut. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV TEK (technik ekonomista): Katarzyna Bosacka i Wiktoria Walkowiak.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu I miejsce zdobyła Wiktoria Walkowiak, natomiast Katarzyna Bosacka zajęła miejsce V.

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na maturze.

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap